13 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 listopada 2018

41. Tomasz Kołodziejczyk | Jacht, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne13 Aukcja Sztuki XXI wiekuJacht, 2017
41
Jacht, 2017

Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976)

Jacht, 2017

akryl, płótno, 100 x 65 cm, sygn.na odwrocie: "JACHT" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2017

Cena wylicytowana
3 800 zł