61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

31. Tomasz Karol Kuźniar | Chmury, 2015

aAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiChmury, 2015
31
Chmury, 2015

Tomasz Karol Kuźniar

Chmury, 2015

olej, płyta, tektura, tryptyk: 42 x 31 cm, 61 x 62 cm, 50 x 35 cm, sygn. p. d.: TK

Cena wylicytowana
800 zł