Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

9. Tomasz Alen Kopera | TA05, 2018

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejTA05, 2018
TA05, 2018 - 1TA05, 2018 - 2

Tomasz Alen Kopera (ur. 1976)

TA05, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'ALEN' oraz opisany na odwrocie: 'Tomasz Alen Kopera | "TA05" | 2018'

Tomasz Alen Kopera
Cena wylicytowana
22 000 zł