Varia® 45 / 15 grudnia 2021

62. Togo Kazimierz Fałat | Kościół w Komorowicach (Wola Justowska), l.30 XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Kościół w Komorowicach (Wola Justowska), l.30 XX w.
62
kosciol-w-komorowicach-wola-justowska-l30-xx-w-togo-kazimierz-falat-865709kosciol-w-komorowicach-wola-justowska-l30-xx-w-togo-kazimierz-falat-887293

Togo Kazimierz Fałat (1914 - 1981)

Kościół w Komorowicach (Wola Justowska), l.30 XX w.

akwarela, papier, 44 x 35 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Togo Fałat, opisana l.d.: Komorowice, kościół przeniesiony po wojnie do Woli Justowskiej, spłonął w 1978 r.

Cena wylicytowana
3 200 zł