19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

33. The Krasnals | Fabryka marzeń, 2008/2011

Aukcja dziAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuFabryka marzeń, 2008/2011
33
Fabryka marzeń, 2008/2011 - 1Fabryka marzeń, 2008/2011 - 2

The Krasnals (rok powstania: 2008)

Fabryka marzeń, 2008/2011

serigrafia, płótno, 105 x 105 cm, sygnowany na odwrocie: 'The Krasnals | Whielki Krasnal | "Fabryka Marzeń" | 2008/2011 5/20'

The Krasnals Anonimowa grupa artystów krytycznie odnosząca się do aktualnych zjawisk w sztuce współczesnej, do politycznej poprawności w sferze społecznej, politycznej, również w obrębie samej sztuki. Humor czasami ciężki do przełknięcia i dwuznaczność nie pozwalająca ściśle określić opcji, które popierają, powodują kontrowersje w wielu środowiskach. Główne miejsce działalności The Krasnals to ich blogi (polski i angielski), gdzie regularnie publikują posty, najczęściej ze swoimi obrazami i tekstami komentującymi zjawiska, które ich nurtują, fascynują lub wkurzają.
Cena wylicytowana
2 200 zł