12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerska / 25 sierpnia 2018

17. The Krasnals | A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerskaA macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, 2013
A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, 2013

The Krasnals (rok powstania: 2008)

olej, płótno, 50 x 50 cm, opisany na odwrocie: A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, z cyklu Piękno w sztuce, 2013

2017 – wystawa indywidualna „Mission impossible”, BWA Sokół, Nowy Sącz (reprodukowany w katalogu wystawy)

The Krasnals Anonimowa grupa artystów krytycznie odnosząca się do aktualnych zjawisk w sztuce współczesnej, do politycznej poprawności w sferze społecznej, politycznej, również w obrębie samej sztuki. Humor czasami ciężki do przełknięcia i dwuznaczność nie pozwalająca ściśle określić opcji, które popierają, powodują kontrowersje w wielu środowiskach. Główne miejsce działalności The Krasnals to ich blogi (polski i angielski), gdzie regularnie publikują posty, najczęściej ze swoimi obrazami i tekstami komentującymi zjawiska, które ich nurtują, fascynują lub wkurzają.
Cena wylicytowana
5 500 zł