61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

83. Teresa Kazimierczak | Kompozycja różowa, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiKompozycja różowa, 2016
83
Kompozycja różowa, 2016

Teresa Kazimierczak

Kompozycja różowa, 2016

olej, akryl, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł