66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

29. Teresa Kazimierczak | Dunaj, 2016

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiDunaj, 2016
29
Dunaj, 2016

Teresa Kazimierczak

Dunaj, 2016

akryl, olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł