66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

43. Teresa Demidziuk | Miles Davis i ja, 2016

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiMiles Davis i ja, 2016
43
Miles Davis i ja, 2016

Teresa Demidziuk

Miles Davis i ja, 2016

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
2 200 zł