58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

11. Teresa Demidziuk | King of jazz, 2015

aAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiKing of jazz, 2015
King of jazz, 2015

Teresa Demidziuk

King of jazz, 2015

akryl, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.