Varia 27 / 19 grudnia 2018

53. Teodor Ziomek | Pejzaż, 1913 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Pejzaż, 1913 r.
53
Pejzaż, 1913 r.

Teodor Ziomek (1874 Skierniewice-1937 Warszawa)

Pejzaż, 1913 r.

olej, tektura, 25,5 x 35 cm w świetle oprawy , sygn i dat.: T.ZIOMEK 1913

Cena wylicytowana
2 400 zł