olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. l. d.: TH Urtnowski
Wystawiany i reprodukowany w katalogu:
Gdańsk i okolice w malarstwie od XVII do XX wieku. Centrum św. Jana , Świętojańska Gdańsk, Wystawa od 1 do 31 sierpnia 2020 r.