Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

97. Teodor Urtnowski | Gdańsk. Nad Motławą

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiGdańsk. Nad Motławą
97
Teodor Urtnowski | Gdańsk. Nad Motławą

Teodor Urtnowski (1881 Toruń - 1963 Akwizgran)

Gdańsk. Nad Motławą

olej, płóno, 79,5 × 119 cm
sygn. p. d.: TH. URTNOWSKI

Cena wylicytowana
6 500 zł