Aukcja Dzieł Sztuki / 24 sierpnia 2019

30. Teodor Jachimowicz | We wnętrzu, 1848 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWe wnętrzu, 1848 r.
30
We wnętrzu, 1848 r.

Teodor Jachimowicz (1800 Bełzec - 1889 Wiedeń)

We wnętrzu, 1848 r.

olej, płyta malarska, 46,5 × 58,5 cm
sygn. i dat. l. d.: T.Jachimowicz 1848 oraz w p. d.: T.Jachimowicz