Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

24. Teodor Grott | Scena we wnętrzu, 1929 r.

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Scena we wnętrzu, 1929 r.
scena-we-wnetrzu-1929-r-teodor-grott-1036820scena-we-wnetrzu-1929-r-teodor-grott-1047529

Teodor Grott (1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Scena we wnętrzu, 1929 r.

akwarela, papier, 23 x 29,5, cm w swietle oprawy, sygn. i dat. p.d.: Teod. Grott 1929