Varia 32 / 16 października 2019

18. Teodor Grott | Mieczyki w dzbanie, 1912 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Mieczyki w dzbanie, 1912 r.
Mieczyki w dzbanie, 1912 r.

Teodor Grott (1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Mieczyki w dzbanie, 1912 r.

olej, płótno, 95 x 66 cm, sygn. i dat. p.d.: TGrott / 1912, na odwrocie opisany: Teodor Grott / Kraków 1912. / "Gladjlolusy"

Cena wylicytowana
5 000 zł