Aukcja Dzieł Sztuki / 20 czerwca 2015

24. Teodor Grott | Kwiaty na tle architektury

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKwiaty na tle architektury
Kwiaty na tle architektury

Teodor Grott (1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Kwiaty na tle architektury

akwarela, papier, 50x60 cm
sygn. l. d.: Teodor Grott