Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

64. Teodor Grott | Dziewczyna z papugą

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaDziewczyna z papugą
64
Dziewczyna z papugą

Teodor Grott (1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Dziewczyna z papugą

akwarela, papier, 68 × 53,5 cm w świetle ramy
sygn. l. g.: Teod.Grott