Aukcja Dzieł Sztuki / 25 listopada 2017

36. Teodor Grott | Bukiety, 1946 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiBukiety, 1946 r.
36
Bukiety, 1946 r.

Teodor Grott (1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Bukiety, 1946 r.

olej, tektura, 50 × 70 cm
sygn. i dat. p. g.: Teod Grott /946

Cena wylicytowana
5 000 zł