Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

34. Teodor Grott | Akt

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Akt
34
Akt

Teodor Grott (1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Akt

olej, płótno, 57,5 x 91 cm, sygn.l.g. Teod.Grott

Cena wylicytowana
35 000 zł