2. Teodor Buchholz | Portret Andrzeja Reja - wnuka Mikołaja Reja, wg Rembrandta van Rijn

HomeAukcje archiwalneVaria 33Portret Andrzeja Reja - wnuka Mikołaja Reja, wg Rembrandta van Rijn
Portret Andrzeja Reja - wnuka Mikołaja Reja, wg Rembrandta van Rijn - 1Portret Andrzeja Reja - wnuka Mikołaja Reja, wg Rembrandta van Rijn - 2

Teodor Buchholz (1857 Włocławek-1942 Leningrad)

Portret Andrzeja Reja - wnuka Mikołaja Reja, wg Rembrandta van Rijn

olej, płótno, 80,5 x 56,5 cm, sygn., dat. i opisany p.g.: d apres Rembrandt / 1637 / T.Buchholz / 1888, na odwrocie naklejka wystawowa z krakowskiego TPSP z 1955 roku, lakowa pieczęć z orłem carskim oraz odręczny zapis na krośnie: "Pochwalski".
Wystawiany: Obrazy dawnych mistrzów włoskich, hiszpańskich, francuskich, flamandzkich, holenderskich, niemieckich i angielskich od XV do XIX wieku, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków, 1955 r.

Cena wylicytowana
35 000 zł