Aukcja Dzieł Sztuki / 16 sierpnia 2014

15. Teodor Axentowicz | W dzień Matki Boskiej Gromnicznej, 1937 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiW dzień Matki Boskiej Gromnicznej, 1937 r.
W dzień Matki Boskiej Gromnicznej, 1937 r.

Teodor Axentowicz (1859 Braszów/Rumunia - 1938 Kraków)

olej, tektura, 38 × 30 cm sygn. l. g.: T. Axentowicz na odwrocie odręczny napis: T. Axentowicz/ Kraków 19/III 937

Cena wylicytowana
30 000 zł