Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

32. Teodor Axentowicz | Akt na tle kasztanów

aAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeAkt na tle kasztanów
Akt na tle kasztanów

Teodor Axentowicz (1859 Braszów/Rumunia - 1938 Kraków)

Akt na tle kasztanów

akwarela, pastel, tektura, 94,5 x 68,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d. nieczytelnie