47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

45. Tatai | Peos, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiPeos, 2015
45
Peos, 2015

Tatai

Peos, 2015

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p. d.: Tatai