Sztuka Świata / 3 listopada 2016

119. | Tarcza rytualna, Indonezja lub Nowa Gwinea, 1 poł. 20 w.

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataTarcza rytualna, Indonezja lub Nowa Gwinea, 1 poł. 20 w.
119
Tarcza rytualna, Indonezja lub Nowa Gwinea, 1 poł. 20 w.

drewno inkrustowane masą perłową, ubytki, dł. 61 cm

Cena wylicytowana
0 zł