218. Talerz z kogutami, Chiny, okres Yongzheng (1723-1735)

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Talerz z kogutami, Chiny, okres Yongzheng (1723-1735)
218
talerz-z-kogutami-chiny-okres-yongzheng-1723-1735

Talerz z kogutami, Chiny, okres Yongzheng (1723-1735)

porcelana malowana naszkliwnie w stylu familie rose, śr. 28,5 cm, sygn. na spodzie podwójnym kołem, drobne ubytki na krawędzi