Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

11. Tadeusz Styka | Portret Dunki

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Portret Dunki
portret-dunki-tadeusz-styka-491988portret-dunki-tadeusz-styka-685227

Tadeusz Styka (1889 Kielce-1954 Nowy Jork)

Portret Dunki

olej, płótno naklejone na tekturę, 60 x 40 cm sygn. l. d.: TADÉ STYKA