Varia 31 / 21 września 2019

102. Tadeusz Rybkowski | Targ

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 31Targ
102
Targ

Tadeusz Rybkowski (1848 Kielce – 1926 Lwów)

Targ

olej, sklejka, 20,5 x 25 cm w św. passe-partout
sygn. l. d.: T. Rybkowski

Cena wylicytowana
5 500 zł