Aukcja Dzieł Sztuki / 24 sierpnia 2019

13. Tadeusz Rybkowski | Na drodze

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiNa drodze
Na drodze - 1Na drodze - 2

Tadeusz Rybkowski (1848 Kielce – 1926 Lwów)

Na drodze

olej, deska, 23,5 × 32 cm
sygn. p. d.: Tadeusz Rybkowski

Cena wylicytowana
14 000 zł