Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

54. Tadeusz Łapiński | Teatr Groteska

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiTeatr Groteska
54
Teatr Groteska

Tadeusz Łapiński (ur. 1928 Rawa Mazowiecka)

Teatr Groteska

litografia, 53 x 65 cm, 1957 r., sygn. l.d.litograph.3/12, śr.d. Teatr Groteska, p.d.: T Łapiński 1957