Aukcja Militariów / 2 kwietnia 2016

25. Tadeusz Korpal | Legiony w Karpatach, 1919 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja MilitariówLegiony w Karpatach, 1919 r.
Legiony w Karpatach, 1919 r.

Tadeusz Korpal (1889 Kraków-1977 tamże)

Legiony w Karpatach, 1919 r.

akwarela, tusz, papier, 20 x 16 cm; sygn. l. d.: T Korpal 1919

Cena wylicytowana
450 zł