Varia 27 / 19 grudnia 2018

46. Tadeusz Kokietek | Zdobycie sztandaru

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Zdobycie sztandaru
46
Zdobycie sztandaru

Tadeusz Kokietek (1920-1982)

Zdobycie sztandaru

olej, płótno, 65,5 x 81 cm, sygn. p.d.: Kokietek

Cena wylicytowana
12 500 zł