Varia 41 / 19 maja 2021

10. Tadeusz Esper Karski | Pejzaż nabrzeżny

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Pejzaż nabrzeżny
pejzaz-nabrzezny-tadeusz-esper-karski-704642pejzaz-nabrzezny-tadeusz-esper-karski-1439090

Tadeusz Esper Karski (II poł XIX w.)

Pejzaż nabrzeżny

olej, płótno, 50 x 39,5 cm, sygn. p.d.: Tadeusz Esper Karski

Cena wywoławcza:
3 800 zł