Varia® 45 / 15 grudnia 2021

25. Tadeusz Cieślewski | Wieża Więzienna w Gdańsku

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Wieża Więzienna w Gdańsku
wieza-wiezienna-w-gdansku-tadeusz-cieslewski-982984wieza-wiezienna-w-gdansku-tadeusz-cieslewski-1132627

Tadeusz Cieślewski (1870 Warszawa-1956 tamże)

Wieża Więzienna w Gdańsku

akwarela, papier, 42,5 x 31 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: T. Cieślewski

Cena wylicytowana
3 000 zł