Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

2. Tadeusz Ajdukiewicz | Scena orientalna, 1879 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Scena orientalna, 1879 r.
Scena orientalna, 1879 r. - 1Scena orientalna, 1879 r. - 2

Tadeusz Ajdukiewicz (1852 Wieliczka - 1916 Kraków)

Scena orientalna, 1879 r.

olej, deska, 24 x 42,5 cm, sygn. p.d.: Tadeusz Ajdukiewicz, opisany i dat. l.d.:Kraków / 1879.