Aukcja Dzieł Sztuki / 25 sierpnia 2018

25. Tadeusz Ajdukiewicz | Przez pustynię

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPrzez pustynię
Przez pustynię - 1Przez pustynię - 2Przez pustynię - 3

Tadeusz Ajdukiewicz (1852 Wieliczka - 1916 Kraków)

Przez pustynię

olej, płótno, 32 × 50 cm
sygn. l. d.: Tadeusz Ajdukiewicz
Autoreplika obrazu, który był reprodukowany w: Tygodnik Ilustrowany, 1899 nr 26, s. 508–509

Cena wylicytowana
25 000 zł