Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

91. Taca

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiTaca
91
taca

Taca

Emil Gallé, Nancy, ok. 1900 r.
drewno intarsjowane, dekoracja w postaci gałązki storczyka; sygn. w lustrze: Galle; wym. 31 x 41 cm

Cena wylicytowana
3 800 zł