Varia 34 / 15 lutego 2020

3. T. Hitchins | Burza na morzu, 1835 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 34Burza na morzu, 1835 r.
Burza na morzu, 1835 r.

T. Hitchins (XIX w.)

Burza na morzu, 1835 r.

olej, płótno, 53 x 71 cm
sygn. i dat. l. d.: Hitchins 1835

Cena wylicytowana
6 800 zł