63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

32. Szymon Kula | Atrapa, z cyklu Taksydermia, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiAtrapa, z cyklu Taksydermia, 2016
Atrapa, z cyklu Taksydermia, 2016

Szymon Kula

akryl, płótno, 80 x 100, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł