Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

126. | SZTYLET, HISZPANIA, XIX W.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówSZTYLET, HISZPANIA, XIX W.
126
SZTYLET, HISZPANIA, XIX W.

SZTYLET, HISZPANIA, XIX W.

dł. całk. w pochwie 238 mm, dł. sztyletu 219 mm, dł. głowni 124 mm

Głownia bogato dekorowana, głęboko trawionym ornamentem roślinnym. Na progu sygnatura „FAB CA DE TOLEDO”.

Cena wylicytowana
1 100 zł