Varia 22 / 7 kwietnia 2018

116. | Sztućce półmiskowe do ryb

HomeAukcje archiwalneVaria 22Sztućce półmiskowe do ryb
116
Sztućce półmiskowe do ryb

Sztućce półmiskowe do ryb

XIX/XX w.
uchwyty srebro pr. 800, częściowo złocone; m. 175 g