259. Szklanica w stylu biedermeier, Czechy, ok. poł. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Szklanica w stylu biedermeier, Czechy, ok. poł. XIX w.
259
szklanica-w-stylu-biedermeier-czechy-ok-pol-xix-w

Szklanica w stylu biedermeier, Czechy, ok. poł. XIX w.

szkło uranowe, fasetowane, dekorowane białą emalią, złocone, wys. 11 cm