Varia (6) / 28 maja 2015

120. | Szczypce do lodu, 1910-1920

homeAukcje archiwalneVaria (6) Szczypce do lodu, 1910-1920
120
Szczypce do lodu, 1910-1920

Szczypce do lodu, 1910-1920

Wiedeń, srebro złocone, dł. 12 cm, w. 30 g