62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

20. Sylwia Perczak | Związek otwarty, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiZwiązek otwarty, 2016
Związek otwarty, 2016

Sylwia Perczak

Związek otwarty, 2016

olej, szlagmetal, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie: Związek otwarty/Sylwia Perczak/2016 r.

Cena wylicytowana
800 zł