61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

34. Sylwia Perczak | Złudzenie, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiZłudzenie, 2016
34
Złudzenie, 2016

Sylwia Perczak

Złudzenie, 2016

olej, szlagmetal, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
600 zł