63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

25. Sylwia Perczak | Odbicie, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiOdbicie, 2016
Odbicie, 2016

Sylwia Perczak

Odbicie, 2016

olej, szlagmetal, płótno, 80 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
4 200 zł