72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

71. Sylwia Perczak | Moja, 2018

HomeAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiMoja, 2018
71
Moja, 2018

Sylwia Perczak

Moja, 2018

olej, szlagmetal, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie