64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

29. Sylwia Mużyło-Bajsarowicz | Wstyd, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiWstyd, 2016
29
Wstyd, 2016

Sylwia Mużyło-Bajsarowicz

Wstyd, 2016

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p. d. monogramem autorskim

Cena wylicytowana
2 200 zł