47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

3. Sylwia Mużyło-Bajsarowicz | Biała Dama

aAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiBiała Dama
Biała Dama

Sylwia Mużyło-Bajsarowicz

Biała Dama

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p. d.: Sylwia | Mużyło | Bajsarowicz

Cena wylicytowana
1 000 zł