50. Sylweriusz Saski | Śmiejęca się góralka-Ludwina, 1934 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Śmiejęca się góralka-Ludwina, 1934 r.
50
Śmiejęca się góralka-Ludwina, 1934 r. - 1Śmiejęca się góralka-Ludwina, 1934 r. - 2

Sylweriusz Saski (1864 Nottingham ? 1954 Kraków)

Śmiejęca się góralka-Ludwina, 1934 r.

olej, płótno, 50 x 37 cm, sygn. i dat.l.g.: Sylw. saski / 1934 , na odwrocie naklejka wystawowa TPSP w Krakowie z tytułem pracy: Ludwina w oświetleniu lampy

Cena wylicytowana
3 000 zł